testimonials

 • I had a lovely time working with Jola, who is an excellent photographer – not only very talented, but also extremely kind. She is fully dedicated to her work and treats it seriously. Her passion for photography is completed by a professional studio. I could contact her any time, ask her about anything and she always reacted promptly. What I like about her pictures is the fact that she uses interesting frames, plays with perspective, sharpness and the context. She doesn’t take her work too seriously and has a great sense of humour, which shows in some of her photos. She handles the camera with great ease, makes bold compositions and has good intuition. She has her own style, good equipment and a professional approach. My cooperation with Jola can be simply described as fully successful. There is only one thing I regret: that I hadn’t asked her to take more pictures! :)

  Było mi bardzo miło współpracować z Jolką, jest świetną fotografką, nie dość, że jest utalentowana, to jeszcze bardzo miła i uprzejma. Angażuje się w to, co robi i traktuje swoją pracę poważnie. To nie tylko pasja do fotografowania, ale profesjonalne studio. Miałyśmy na bieżąco kontakt, mogłam o wszystko zapytać i zawsze spotykałam się z szybką reakcją. W Jej zdjęciach podoba mi się, że używa ciekawych kadrów, bawi się perspektywą, ostrością i kontekstem. Ma odpowiedni dystans do tego co fotografuje i poczucie humoru, które ujawnia się na niektórych zdjęciach. Bardzo swobodnie operuje aparatem, odważnie komponuje, ma wyczucie, ma swój styl, dobry sprzęt, i profesjonalne podejście. Współpracę z Jolką w jednym słowie mogę opisać jako sukces. Jest tylko jedna rzecz, której żałuję, mianowicie: że nie zamówiłam u Niej więcej zdjęć :)

  Martyna Wolna


 • Po pierwsze i najważniejsze, myślę że zdjęcia mówią same za siebie i są one dostateczną rekomendacją, by współpracować z taką panią fotograf. Ma swą wizję i swój styl, a jednocześnie nie traktuje modelek jak kukły, zdecydowanie jest miejsce dla własnej ekspresji. Świetna, profesjonalna współpraca, przemiła atmosfera. Polecam z całego serca!

  Edera Wolf


 • Jola to bardzo ciepła, nieziemsko pomysłowa oraz niesamowicie utalentowana kobieta, z którą współpraca owocuje wspaniałymi fotografiami, bowiem potrafi ona jak mało kto uchwycić “ten” wyjątkowy i niepowtarzalny moment na zdjęciu ;) Polecam!

  Milena Woźniak


 • Niezwykle miła i jednocześnie bardzo konkretna, wiedząca czego oczekuje Pani Fotograf. Zdjęcia wykonuje z pasją, którą potrafi łączyć z przygotowaniem technicznym i dbałością o każdy szczegół. Jednym słowem – profesjonalistka! Jestem bardzo zadowolona z atmosfery podczas sesji oraz jej rezultatów :)

  Magdalena Zubko


 • Niesamowicie pozytywna i kreatywna osoba:D plus to że mnie nawet malowała :P Obie czytałyśmy sobie w myślach…

  Sangria007


 • Współpraca przebiegła bardzo profesjonalnie. Zdjęcia z sesji zrobiły na mnie duże pozytywne wrażenie.

  Utalentowana i pomysłowa kobieta, która ma dobre podejście do modela ;> Dobrze wie czego chce i świetnie to realizuje!

  Paweł ‘Timmi’ Różalski